Obojestranska klop - Talia
Obojestranska klop Talia s štirimi nasloni za roke je funkcionalna in trpežna rešitev za postaje ter druge javne površine. Omogoča udobno sedenje na obeh straneh, dodatni nasloni za roke pa povečujejo udobje in ergonomijo. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Obojestranska klop Talia s štirimi nasloni za roke je funkcionalna in trpežna rešitev za postaje ter druge javne površine. Omogoča udobno sedenje na obeh straneh, dodatni nasloni za roke pa povečujejo udobje in ergonomijo. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 183 cm |
| Globina klopi | 136 cm |
| Skupna višina klopi | 89 cm |
| Letve | 180 cm, iglavci |
| Teža | 140 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Nasloni za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije