Ravna klop z naslonom - Robin
Ravna klop z naslonom Robin je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Konstrukcija je izdelana iz jekla, ki je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedež in naslon pa sta izdelana iz lesenih letvic, kar zagotavlja udobje in naraven videz.
Oddaj povpraševanje
Ravna klop z naslonom Robin je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Konstrukcija je izdelana iz jekla, ki je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedež in naslon pa sta izdelana iz lesenih letvic, kar zagotavlja udobje in naraven videz.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 174,5 cm |
| Globina klopi | 60,5 cm |
| Skupna višina klopi | 87 cm |
| Pritrditev | za privijačenje |
| Teža | 46 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina + kotnik |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije