Ovalna modularna klop brez naslona 4x - Robin
Klop Robin – ovalna, brez naslona (4-modulna) je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Ovalna modularna zasnova omogoča povezovanje več elementov in prilagoditev postavitve glede na prostor. Konstrukcija je izdelana iz jekla, sedež pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo. Klop je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz n
Oddaj povpraševanje
Klop Robin – ovalna, brez naslona (4-modulna) je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Ovalna modularna zasnova omogoča povezovanje več elementov in prilagoditev postavitve glede na prostor. Konstrukcija je izdelana iz jekla, sedež pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo. Klop je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz n
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Višina klopi | 48 cm |
| Komponente klopi | pločevina 3 mm, lesene letve 450 × 14 × 37 mm |
| Pritrditev | za privijačenje |
| Teža | 93 kg |
| Montaža | 24 razteznih vložkov Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
| Zunanji premer klopi | 271 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije