Stojalo za kolesa - Talia
Stojalo za kolesa Talia je sodobna in trpežna rešitev za varno parkiranje koles na javnih in zasebnih površinah. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo. Primerno je za parke, šole, poslovne objekte in druge frekventne lokacije.
Oddaj povpraševanje
Stojalo za kolesa Talia je sodobna in trpežna rešitev za varno parkiranje koles na javnih in zasebnih površinah. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo. Primerno je za parke, šole, poslovne objekte in druge frekventne lokacije.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 14–21 dni (po naročilu) |
| Število mest | 1 |
| Širina stojala / obešala | 7,6 cm |
| Višina stojala | 28 cm |
| Globina stojala | 70 cm |
| Material | pocinkano jeklo, pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente stojala | pločevina 3 mm |
| Teža | 5 kg |
| Montaža | 2 raztezna vložka Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Stojala
Več izdelkov iz izbrane kategorije