Arch klop z naslonom - Robin
Klop je zasnovana v lokasti obliki, z možnostjo konfiguracije v poljubno število modulov.
Oddaj povpraševanje
Klop je zasnovana v lokasti obliki, z možnostjo konfiguracije v poljubno število modulov.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 212 cm |
| Višina klopi | 87 cm |
| Komponente klopi | pločevina 3 mm, lesene letve 450 × 14 × 37 mm |
| Pritrditev | za privijačenje |
| Teža | 48 kg |
| Montaža | 6 razteznih vložkov Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina + kotnik |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije