Koš za odpadke 80L - Loris
Koš za odpadke 80 l Loris je trpežna in estetsko dovršena urbana oprema, primerna za parke, sprehajališča in druge javne površine. Prostornina 80 litrov omogoča učinkovito zbiranje odpadkov, robustna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke 80 l Loris je trpežna in estetsko dovršena urbana oprema, primerna za parke, sprehajališča in druge javne površine. Prostornina 80 litrov omogoča učinkovito zbiranje odpadkov, robustna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 97 cm |
| Širina koša | 35 cm |
| Globina koša | 40 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Dimenzije vložka (Š × G × V) | 35 × 35 × 65 cm |
| Način pritrditve | za privijačenje |
| Teža | 37 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | enostranska |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije