Klop z naslonom in več nasloni za roke - Talia
Parkovna klop Talia je trpežna in estetsko dovršena urbana oprema, primerna za parke, sprehajališča in druge javne površine. Stabilna jeklena konstrukcija v kombinaciji z lesenimi elementi zagotavlja udobno sedenje ter dolgo življenjsko dobo tudi pri intenzivni uporabi na prostem.
Oddaj povpraševanje
Parkovna klop Talia je trpežna in estetsko dovršena urbana oprema, primerna za parke, sprehajališča in druge javne površine. Stabilna jeklena konstrukcija v kombinaciji z lesenimi elementi zagotavlja udobno sedenje ter dolgo življenjsko dobo tudi pri intenzivni uporabi na prostem.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Dolžina klopi | 192 cm |
| Skupna višina klopi | 89 cm |
| Skupna globina klopi | 70 cm |
| Material klopi | pocinkana in barvana pločevina 8 mm, iglavni les |
| Način pritrditve | za privijačenje |
| Teža | 77 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Dimenzija letev | 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavo les |
| Nasloni za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije