Jeklena klop z naslonom in več nasloni za roke - Talia
Klop Talia, 5-sedežna, z modulom vtičnic 230V je funkcionalna urbana rešitev za postaje in druge javne prostore z večjo frekvenco uporabnikov. Omogoča udobno sedenje ter polnjenje elektronskih naprav, kar povečuje uporabniško izkušnjo. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Klop Talia, 5-sedežna, z modulom vtičnic 230V je funkcionalna urbana rešitev za postaje in druge javne prostore z večjo frekvenco uporabnikov. Omogoča udobno sedenje ter polnjenje elektronskih naprav, kar povečuje uporabniško izkušnjo. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 315 cm |
| Skupna višina klopi | 89 cm |
| Skupna globina klopi | 70 cm |
| Komponente klopi | pločevina 8 mm; cev Ø 18 mm |
| Način pritrditve | za privijačenje |
| Teža | 140 kg |
| Montaža | 6 razteznih vložkov Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Material letev (sedišče, naslon) | jeklo |
| Nasloni za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije