Klop brez naslona - Elin
Klop Elin brez naslona je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Minimalistična zasnova omogoča enostavno vključitev v različne prostorske ureditve, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Klop Elin brez naslona je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Minimalistična zasnova omogoča enostavno vključitev v različne prostorske ureditve, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 180 cm |
| Skupna višina klopi | 47 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Skupna globina klopi | 48 cm |
| Komponente klopi | ploščati profil 60 × 8 mm, letve 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Letve | 180 cm, iglavcev les |
| Teža | 40 kg |
| Naslonjala za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije